مدیری که چوب لای چرخ تولید بگذارد، جایگاهی در فارس ندارد


نماینده شیراز و زرقان در مجلس:
 
مدیری که چوب لای چرخ تولید بگذارد، جایگاهی در فارس ندارد
 
 
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر حمایت کامل از تولیدکنندگان و صنعتگران گفت: مدیری که چوب لای چرخ تولید می گذارد، جایش در استان فارس نیست.
 
ابراهیم عزیزی در حاشیه بازدید از منطقه ویژه اقتصادی و چند واحد صنعتی با بیان اینکه همه باید کمک کنند تا صنعت کشور رونق بگیرد، اظهار داشت:امروز حمایت از تولید در مقام عمل و نه در حرف، از اوجب واجبات است.
 
او با اشاره به نقش تولید در حل مسائل مختلف کشور از جمله بیکاری گفت: هر پدیده ای را بخواهیم کنترل کنیم حتی در بعد امنیتی، باید تولید و اشتغال هدف قرار گیرد و مورد توجه جدی باشد.
 
نایب رییس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: نمی توان از جوانی، ازدیاد جمعیت و اشتغال حرف زد و از تولید و حمایت از تولیدکنندگان حرف نزد چراکه گردش اقتصاد کشور وابسته به تولید است.
 
عزیزی تاکید کرد: فتح الفتوح ما امروز باید حمایت از تولید باشد و اگر صنعت گران مورد حمایت قرار گیرند،  به همه اهداف خود خواهیم رسید.
 
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اصرار موکد به رفع موانع تولید در استان داریم و این مساله خط قرمز ماست، افزود: ما نمی توانیم مدیری داشته باشیم که خود را نسبت به تولید بی مسوولیت بداند و حامی تولید نباشد.
 
او با خطاب قرار دادن همه مدیران دستگاههای اجرایی که سهمی در رونق تولید دارند، گفت: مدیری که نگاهش به تولید و حمایت از آن ضعیف بوده و یا چوب لای چرخ تولید بگذارد، وجودش در استان ضرورتی نداشته و در واقع هیچ جایگاهی در استان فارس نخواهد داشت. 
 
نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از مدیران دستگاههای اجرایی خواست که سطح نگاه و مدیریت خود را بالا ببرند و افزود: مدیری که سطح کار خود را پایین بیاورد و نگاه کلان و عمیق به مسأله تولید و حمایت از تولید کنندگان واقعی نداشته باشد، مدیر در تراز دولت سیزدهم و نظام اسلامی نیست چراکه اگر می خواهد کار کند، باید در این چهارچوب که خواسته اصلی مردم است، عمل نماید.
 
نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه برای صنعت گر باید فرش قرمز پهن کرد، افزود:  بخشی از رفع موانع تولید بر عهده نمایندگان است که اگر مشکل در استان حل نشد از مسوولان ملی مطالبه گری کنند که در این راستا آماده همه گونه خدمت هستیم.
 
عزیزی همچنین تاکید کرد: در نظام اسلامی ریاست نداریم بلکه همه مسوول و پاسخگو هستند لذا فارغ از این چهارچوب ها باید همه در رفع موانع تولید تلاش کنیم به ویژه مجموعه صمت، منطقه ویژه اقتصادی و... تا تولید کنندگان با خیال راحت به تولید مشغول شوند و دغدغه دیگری جز افزایش کیفیت محصول خود نداشته باشند.
 
لازم به ذکر است در پایان ابراهیم عزیزی و جعفر قادری نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی از برخی واحد‌های تولیدی بازدید کردند.

نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات