آغاز عملیات لوله گذاری انتقال آب دریا به فارس از 26تیر 1400


نماینده شیراز و زرقان در مجلس:

 

عملیات لوله گذاری خط انتقال آب دریا به فارس هفته آینده کلید می خورد

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر مدیریت انقلابی و جهادی از آغاز عملیات لوله گذاری خط انتقال آب دریا به فارس در هفته آینده خبر داد.

 

ابراهیم عزیزی در جمع مدیران آبفای شیراز و در حاشیه بازدید از مجموعه آبفای شیراز و با تقدیر از تلاش های صورت گرفته در این مجموعه اظهار داشت: اگر اقدامات پیش گیرانه نبود شاید شیراز امروز مصیبت بارترین وضعیت را در بحث آب دچار بود.

 

او افزود: این تلاش صادقانه و پیش بینی خوب وضعیت موجب شد که شرایط آبی امروز ما علی رغم کاستی ها خوب باشد گرچه مردم شیراز سزاوار بیشتر از این ها هستند.

 

عزیزی تصریح کرد: باید موضوع آب در استان و شیراز به صورت جدی دنبال شود و عقب ماندگی های سال های طولانی را جبران کنیم که به نوعی با رها شدگی مواجه بوده ایم.

 

نماینده شیراز و زرقان خاطرنشان کرد: الان نسبت به نیاز استان در منابع آبی عقب هستیم. لذا موضوع انتقال آب از دریا و تنگ سرخ بشار و.... به استان فارس را دنبال کردیم. 

 

عزیزی افزود: در همین راستا با تلاش هایی که انجام شد، در آینده نزدیک عملیات لوله گذاری از خلیج فارس به استان فارس را خواهیم داشت که یک اتفاق بزرگ در این زمینه است.

 

به گفته عزیزی عملیات لوله گذاری این خط انتقال در یکی از روزهای هفته آینده که احتمالا 26تیرماه می باشد، آغاز خواهد شد.

 

او در ادامه سخنان خود بر ضرورت نگاه جهادی به امور تاکید کرد و با بیان اینکه متاسفانه در برخی دستگاههای استان شاهد یک مدیریت عمل گرایانه نیستیم، بیان داشت: کاستی های امروز نتیجه یک مدیریت غیر جهادی و غیر مردمی است که مبتنی بر نیازها نبوده است.

 

او تاکید کرد: مدیری که از اتاق خود بیرون نمی آید و در صحنه حاضر نمی شود، نمی تواند تصمیمات خوب برای مردم بگیرد چراکه قدرت تصمیم گیری در صحنه را ندارد.

 

عزیزی افزود: مدیری که نگاه به آینده نداشته باشد نمی تواند اثرگذار باشد چراکه روز مره گی یک مصیبت بزرگ  و آفت عظیم برای مدیریت است.


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات