پیام تشکر رئیس مجمع نمایندگان فارس از مردم بابت حضور آگاهانه در انتخابات


پیام تشکر رئیس مجمع نمایندگان فارس از مردم بابت حضور آگاهانه در انتخابات

 

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس و نماینده شیراز و و زرقان در مجلس، در پیامی از مردم بابت حضور آگاهانه در انتخابات 28خرداد1400، تقدیر و تشکر کرد.

 

متن پیام ابراهیم عزیزی به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

به فضل و عنایت خداوند متعال که همه چیز در ید قدرت اوست، انتخابات 28خرداد 1400 نیز با حضور دلسوزانه و تکلیف مدارانه مردم نجیب، صبور و مومن ایران اسلامی به اتمام رسید.

 

مردم در این انتخابات علی رغم کاستی ها و گلایه مندی ها، حضوری نجیبانه و غیرت مندانه داشتند.

 

 بدیهی است این برخورد شرافتمندانه و مشارکت دغدغه مندانه مردم، مسوولیت کارگزاران را در ادامه راه دو چندان می کند لذا برای حل مشکلات کشور باید عزم و اراده ای جدی به خرج داد تا پاسخ اعتماد مردم آن گونه که سزاوار است، داده شود.

 

آنها که در این کارزار مورد اقبال مردم قرار گرفتند، از همین امروز باید خود را آماده فعالیتی جهادی برای تحقق وعده هایشان کنند و بقیه نامزدهای محترم نیز با رضا به رضای الهی، در همان عرصه هایی که توفیق خدمت دارند، تلاش خود را برای خدمت خالصانه به مردم ادامه دهند.

 

همه باید این نکته مهم را مد نظر قرار دهیم که  انتخابات در ایران اسلامی همچون انتخابات سایر کشورها، برنده و بازنده ندارد بلکه در نگاه متعالی ما به پدیده ها،  همه کسانی که در این راه احساس مسوولیت کرده و حضور یافتند، پیروز میدان بودند و این نگاه بلند و اخلاقی، خاص کشور عزیز ما می باشد. 

 

در این روزها برخی آگاهانه یا از سر غفلت تلاش کردند مردم را ناامید کنند؛ برخی با رسانه هایشان کمپین «رای ندادن» راه انداختند و برخی با شکستن مرزهای اخلاق هر چه ناسزا بود به این حرکت مردم سالارانه نسبت دادند اما شما مردم «بصیر» و «زمان شناس»، در مقابل این هجمه های ناروا،  بلوغ سیاسی و فکری خود را «نه در حرف و شعار بلکه در عمل» به همگان ثابت کردید.

 

اینجانب به عنوان خادم کوچک ملت بزرگ ایران، بر خود فرض دانستم به پاس این حضور آگاهانه، از شما مردم فهیم، به ویژه شهروندان شریف شیراز و زرقان که افتخار نمایندگی آنها را در خانه ملت دارم، تشکر کنم.

 

 امیدوارم با تشکیل دولتی قوی، انقلابی و مردمی و همچنین شورایی در تراز انقلاب اسلامی، کام مردم از این انتخابات شیرین و شیرین تر شود. ان شاء الله

 

ابراهیم عزیزی نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس و رئیس مجمع نمایندگان استان فارس

 

انتهای پیام/

 

 

 

 


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات