مردم در آستانه انتخابات مراقب جریان سازی های دروغ باشند


ریبس مجمع نمایندگان فارس  در جمع فعالان سیاسی زرقان:

 

مردم در آستانه انتخابات مراقب جریان سازی های دروغ باشند

 

رییس مجمع نمایندگان استان فارس با تاکید بر حضور آگاهانه در انتخابات پیش رو گفت: مردم مراقب جریان سازی های دروغ و خلاف واقع در آستانه انتخابات باشند.

ابراهیم عزیزی در جمع فعالان سیاسی شهر زرقان با اشاره به نقش انتخابات در 43سال از عمر انقلاب اسلامی اظهار داشت: کشور ما امروز علی رغم توفیقات بزرگ در بخش های مختلف، در حوزه هایی چون اقتصاد، صنعت و رفاه عمومی، دچار ضعف هایی است که این ضعف ها معلول برخی پدیده ها همچون اهمیت ندادن به انتخابات و حضور ناآگاهانه در این عرصه است.

او با بیان اینکه ضعف مدیریت های امروز ناشی از انتخابهای اشتباه است، افزود: برخی مدیران تنها به گزارش دادن اکتفا می کنند در حالی که باید صادقانه از کارهایی که نتوانستند انجام دهند، با مردم سخن گویند چراکه آنها تافته جدا بافته از ملت نیستند.

عزیزی خاطرنشان کرد: امروز در حوزه هایی که با سفره مردم سر و کار دارد، خوب عمل نشده و موجبات نارضایتی آنها گردیده است که این نیز ناشی از ضعف مدیریت است.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس افزود: گرفتاری های امروز دو علت اساسی دارد یکی از آنها قوانین ناکارآمدی است که در ساختارهای مختلف تصویب و وبال گردن مردم شده است.

عزیزی ادامه داد: بی تجربگی کسانی که قوانین را تصویب کردند به اضافه لابی گری های موجود که منافع برخی را در پی دارد و

تراکم قانون در طول این سالها یک مشکل بزرگ است به طوری که مدیرانی که نمی خواهند کار کنند، با استناد به این قوانین، از کار سر باز می زنند.

او تصریح کرد: مشکل دوم مدیران صرفا سیاسی و رانتی هستند که عموما برای خدمت کمتر تلاش می کنند و تنها به دنبال مسائل قومی یا قبیله ای یا سیاسی خود هستند.

او به عنوان نمونه با اشاره به ضعف دولت در مدیریت ارز 4200تومانی اظهار داشت: متاسفانه برخی مدیران برخاسته از آن صلابتی که مردم می خواهند نیستند و عامل ایجاد مشکلات می شوند؛ البته اجر مدیران مردمی و مومن را نباید ضایع کرد.

عزیزی همچنین گفت: اگر امروز در صنایع نظامی مشکلی نداریم، به دلیل رویکرد جهادی و انقلابی و برخاسته از نگاه بلندی بوده است که در برخی مدیران شاهد بودیم.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس زاده شدن مدیران ضعیف را از انتخاب اشتباه دانست و افزود: مدیران ناکارآمد و قوانین ناکارآمد از رای من و شما می آیند. مگر دولت حاضر از کجا آمده است؟

او افزود: دولتی که در 4سال نخست هیچ ثمری نداده است، در انتخابات بعدی رای بیشتری می آورد! زیرا ما به انتخابات یک نگاه تفننی داریم و آن را جدی نمیگیریم.

به گفته عزیزی اگر انتخابات در این 40سال درست رقم  خورده بود الان کشور با چنین مشکلاتی مواجه نبود.

عزیزی در ادامه با هشدار نسبت به جریان سازی های دروغ در آستانه انتخابات نیز گفت: مردم نباید دچار شایعه پراکنی ها در انتخابات شوند چراکه برخی جریان سازی ها با انتشار مطالب دروغ، کلاه بر سر مردم گذاشته و آرا را به نفع خود تمام می کنند. واقعا پرسش اینجاست چرا نباید در انتخابات آگاهانه عمل کرد؟

او افزود: در همین انتخابات گذشته در مورد فلان کاندیدا به دروغ گفتند که اگر فلانی بیاید در پیاده رو ها دیوار می کشد! آیا حقیقتا دروغ به این بزرگی را باید باور کرد و بر اساس آن تصمیم گرفت؟ پس هوشیاری و بصیرت ما کجا رفته است؟

او افزود: وقتی انتخابات ما چلوکبابی می شود، راحت در چاله کارتل های قدرت گرفتار خواهیم شد لذا بصیرت نیاز امروز ما است، اگر میخواهیم آینده از آن ما باشد.

رییس مجمع نمایندگان فارس تاکید کرد: اگر به واسطه یک انتخاب خوب، یک دولت انقلابی و کارآمد در کنار مجلس باشد، اتفاقات مبارکی خواهد افتاد؛ چراکه دولتی که همراه نیست و قصد خدمت ندارد، خود مانع بسیاری از کارها است.

عزیزی خطاب به ملت بزرگ ایران خاطرنشان کرد: با احترام به همه جریانات سیاسی، از مردم انتظار می رود انتخابات را جدی گرفته و خویشاوند سالاری و قوم سالاری را کنار گذاشته تا بدانیم برای پیشرفت کشور چه باید بکنیم.

او تصریح کرد: امید است روز 28خرداد روز ناامیدی دشمنان ملت ایران شود و انتخاباتی سالم و اخلاقی را شاهد باشیم که در این راستا نقش نخبگان بسیار مهم است.

نماینده شیراز و زرقان در پایان نیز با اشاره به مردم وفادار و ولایتمدار زرقان نگفت: شهر زرقان با وجود مردمی مومن و ولایتمدار همواره در تحولات کشور پیش رو بوده و در انتخابات آتی نیز انتظار می رود همچون گذشته حضوری چشمگیر و اثر گذار داشته باشند.

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات