مدعیان حقوق بشر خفه خون گرفته اند


عضو کمیسیون امنیت ملی مجلس شورای اسلامی با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه، گفت: مدعیان حقوق بشر باز هم مثل همیشه خفه خون گرفته اند.

ابراهیم عزیزی با اشاره به جنایات این روزهای رژیم صهیونیستی در فلسطین اشغالی اظهار داشت: رژیمی که سرتا پا جعلی است و یک ملت را با اشغالگری خود نزدیک به یک قرن آواره کرده است، امروز در غزه با کشتار انسان های بی گناه برگ دیگری از جنایت را رقم می زند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس افزود: هفت دهه است که ملت فلسطین جلوی این رژیم غاصب ایستاده و به سران سلطه نیز ثابت کرده تا آزادی قدس شریف دست از مقاومت بر نخواهد داشت و این پیام روشنی برای استثمارگران است.

او خاطرنشان کرد: نظام سلطه همچنان با حمایت‌‌های کور خود علیه ملت اصیل فلسطین اعم از مسلمان و غیر مسلمان که سالها برادرانه کنار هم زندگی کرده اند؛ به سیاست جنگ افروزی در منطقه دامن می‌زند تا وجود جعلی این رژیم کودک کش را اثبات کند غافل از اینکه با بیداری امت اسلام، روز به روز بر تعفن این جرثومه فساد افزوده می شود.

عزیزی تصریح کرد: متاسفانه سکوت مدعیان حقوق بشر در مقابل حملات سبوعانه صهیونیست‌ها و قتل عام ملت بی دفاع فلسطین به ویژه زنان و کودکان؛ عامل دیگری بر مشارکت آنها در این جنایات جنگی می‌باشد که باید پاسخگوی این سکوت خود به جامعه بین الملل باشند.

 

رئیس کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با محکومیت جنایات اخیر رژیم صهیونیستی در غزه نیز گفت: تاریخ این جنایت ها را ثبت می کند و آبرویی برای این سفاکان غاصب باقی نمانده است.

لازم به ذکر است طبق اعلام سازمان دفاع مدنی در غزه از آغاز بمباران‌های رژیم صهیونیستی، 139 فلسطینی از جمله 39 کودک و 22 زن به شهادت رسیدند.

 

انتهای پیام/


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات