افتتاح دفتر ارتباطات مردمی نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در عید سعید غدیر در شهر زرقان


ابراهیم عزیزی، نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای یازدهم در مراسم افتتاح این دفتر با بیان اینکه امیدوارم که شما برادران و مردم خوب زرقان مشمول عنایات و توجه حضرت علی (ع) باشید، اظهار داشت: خدا را شاکر و سپاسگزاریم که در عید سعید غدیر این فرصت فراهم شد که دفتر ارتباطات مردمی مجمع نمایندگان شیراز و زرقان را در شهر زرقان افتتاح و آماده بهره‌برداری کنیم.

🔷 وی ضمن تشکر از  مردم شهرستان و مدیران و  اعضای شورای شهر و شورای ائتلاف انقلاب اسلامی در زرقان برای  راه‌اندازی این دفتر گفت: امید است که این شروع به کار و دفتر فرصتی برای ارتباط منظم، برنامه‌ای و روزافزون با مردم خوب این دیار باشد.

🔶عزیزی افزود: سزاوار بود که پیش از این، دفتر ارتباطات مردمی را داشته باشیم و قطع بر یقین باید این امکان زمینه‌ای را فراهم کند تا مردم شهرستان زرقان بتوانند ارتباطات خودشان را در بخش‌های گوناگون با نمایندگان بیشتر کنند.

🔹 نماینده مردم شیراز و زرقان بیان کرد: به فضل خداوند  امید داریم با هماهنگی که در مجموعه نمایندگان شیراز و زرقان صورت می‌گیرد حضور مستمر و منظمی در دفتر داشته باشیم و پاسخگوی خواسته‌های مردم باشیم و نیاز نباشد که مردم شهرستان برای انجام امورات خود با نمایندگان به شیراز رفت‌وآمد کنند.

🔸 وی با بیان اینکه باید تلاش کنیم که در ادامه بحث دبیرخانه مکاتبات اداری و غیره هم حل شود و فرصت و مجالی باشد تا ما در خدمت مردم این شهرستان باشیم‌، عنوان کرد:شهرستان زرقان سزاوار بیش از این است و مردم خوب و ولایتمدارش مستحق توجه بیشتر همه مدیران، مسئولان و نمایندگان هستند تا بتوانیم به مشکلات و معضلات این شهرستان در آینده با این حرکت خوب پاسخ شایسته‌ای بدهیم.

✔️وی در پایان خاطر نشان کرد : حتما با برنامه ریزی منظم و حضور در این دفتر با مردم شریف این شهرستان دیدار خواهیم داشت و طبق یک برنامه زمانبدی مشخص در خدمت عزیزان خواهیم بود .


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات