تکذیب شایعه انسداد برخی شبکه های فضای مجازی در مجلس توسط ابراهیم عزیزی نماینده مردم شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی


ابراهیم عزیزی: بحث انسداد شبکه های مجازی در مجلس واقعیت ندارد

رئیس مجمع نمایندگان استان فارس ضمن تکذیب شایعه انسداد برخی شبکه های مجازی در مجلس شورای اسلامی، گفت: نمایندگان مجلس هیچ اعتقادی به این موضوع به شکلی که مطرح شده ندارند.

ابراهیم عزیزی در همین رابطه اظهار داشت: آنچه درفضای مجلس مورد بحث قرار گرفته، موضوع ساماندهی و استفاده بهینه و حداکثری از فرصت فضای مجازی است که همواره مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز بوده است.

او با تاکید بر اینکه هیچ بحثی از انسداد، ممنوعیت سازی و محدودیت ایجاد کردن در فضای مجازی مطرح نبوده و نمایندگان مجلس اساسا اعتقادی به این موضوع بدین شکل ندارند، تصریح کرد: ما اعتقاد داریم که فضای مجازی یک فرصت است و تنها باید تهدیدات آن را به حداقل رساند که این یک موضع منطقی است و عقل آن را تصدیق می کند.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس همچنین گفت: ما از هر ابزاری به بهترین شکل ممکن استفاده می  کنیم و استفاده درست، بهینه، منطقی و هوشمندانه از فضای مجازی نیز یعنی استفاده از همه ظرفیت هایی است که در اختیار انسان هاست و برای رشد و تعالی خود می توانند از آن استفاده کنند.

عزیزی در پایان نیز گفت: اگر ساماندهی منطقی و عقلانی فضای مجازی مورد توجه قرار گیرد، بر خلاف سخن شایعه سازان، یعنی استفاده حداکثری از این فضا و بهینه سازی به بهترین شکل ممکن تا بتوان بهترین استفاده را از این فضا انجام دهیم.

لازم به ذکر است در فضای مجازی شایعه ای مطرح که در آن ادعا شده برخی از نمایندگان مجلس خواستار انسداد برخی شبکه های مجازی شده اند که موضع صریح و به موقع رئیس مجمع نمایندگان فارس، این شایعه را خنثی کرد.


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات