حضورنماینده شیراز و زرقان در جمع معلمان فرهنگیان زرقان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم


حضورنماینده شیراز و زرقان در جمع معلمان فرهنگیان زرقان به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم

 

ابراهیم عزیزی: در اجرای رتبه‌بندی معلمان خوب عمل نشد

 

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی به مناسبت هفته گرامیداشت مقام معلم با جمعی از فرهنگیان و معلملن زرقان دیدار و گفت و گو کرد.

ابراهیم عزیزی در جمع معلمان و فرهنگیان زرقان به مناسبت روز معلم در این شهرستان با اشاره به اهمیت منزلت معلم اظهار داشت: منزلت معلم تنها یک افزایش حقوق ساده نیست بلکه فراهم کردن زمینه برای آسایش فکری اوست تا با فراغت کامل به امر مهم تعلیم و تربیت بپردازد.

او با انتقاد از نحوه اجرای رتبه بندی معلمان خاطرنشان کرد: مجلس آنچه را بر عهده اش بود با اختصاص بودجه به قانون رتبه بندی انجام داد اما متاسفانه دولت در اجرای آن ضعیف عمل کرد که موجبات ناراحتی فرهنگیان را فراهم نمود.

نماینده شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی نقش معلم را در هدایت جامعه بسیار مهم و اثرگذار دانست و افزود: آموزش و پرورش مبدا همه تحولات است و معلم مهم ترین نقش را در این تحولات ایفا می کند.

عزیزی در پایان تاکید کرد: امروز اگر منزلت معلم خدشه دار شود، نظام تعلیم و تربیت خدشه دار شده و آسیب های بسیاری را در پی خواهد داشت لذا همه تصمیم گیران و تصمیم سازان کشور باید به منزلت معلم توجه جدی داشته باشند.


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات