یام نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت به مناسبت روز ارتش


پیام نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی به مناسبت روز ارتش

 

عزیزی: ارتش امروز بازوی قدرتمند نظام اسلامی است

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

 ارتش جمهوری اسلامی ایران به عنوان یک ارتش مردمی، مقتدر و ولایی، یکی از بازوهای قدرتمند نظام اسلامی و ارتشی نمونه و پیشرفته در سطح دنیا محسوب می شود.

برادران ارتشی ما در رسته های مختلف هوایی، زمینی و دریایی در طول دفاع مقدس در کنار برادران سپاه و بسیج و سایر نیروها، رشادت ها نشان دادند و در حفظ امنیت کشور و جلوگیری از تجاوز بیگانه به خاک میهن، خوش درخشیدند که این دلاوری ها هرگز فراموش نخواهد شد.

امروز نیز فعالیت ارتش تنها در بعد نظامی خلاصه نشده، بلکه نیروهای خدوم و منضبط آن در همه عرصه ها که کشور به آن ها  نیاز دارد، حضوری مقتدر و خستگی ناپذیر دارند و همین خصیصه آنها را از ارتش های دیگر دنیا متمایز کرده است.

۲۹فروردین که روز ارتش جمهوری اسلامی نام گرفته یادآور تلاش ها، رشادت ها و زحمات کارکنان این نیروی خدوم است که آن را گرامی می داریم و به شهدای آن درود می فرستیم.

اینجانب روز ارتش را به دلاورمردان و برادران ارتشی به ویژه خانواده بزرگ شهدا و ایثارگران ارتش تبریک عرض کرده، توفیق روزافزون در انجام ماموریت های محوله در حفظ و حراست مقتدرانه از ایران اسلامی را برای کارکنان خدمتگزار این نیروی ولایی و مردمی از درگاه الهی مسالت دارم.

 

ابراهیم عزیزی نایب‌رئیس اول کمیسیون امنیت ملی و نماینده مردم شریف شیراز و زرقان در مجلس شورای اسلامی


نظرات


نام و نام خانوادگی
اجباری
ایمیل
اجباری
موبایل
اختیاری
توضیحات